Prodej bytu 3+1 70 m² Moravská Ostrava

Cena: 2 300 000 Kč, Úvod:

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí byt 3+1 v osobním vlastnictví se zasklenou lodžií ve 2. nadzemním podlaží z osmi po částečné rekonstrukci. Celková výměra bytové jednotky včetně lodžie činí 70 m2. Měsíční náklady včetně FO 4900,-Kč. Dva ze tří pokojů jsou průchozí. Ve všech místnostech je položeno PVC linoleum kromě sanity, která je obložená keramickou dlažbou a předsíně, kde je položena plovoucí podlaha.Výhled na 2 světové strany (jihovýchod – lodžie + pokoj, ložnice vs severozápad – kuchyň + pokoj). Kuchyně s kombinovanou troubou, digestoří, dřezem, spíží a lednicí s mrazničkou. Koupelna se zapuštěnou vanou a vyhrazeným místem pro pračku. Samostatné WC Kombi. V největším obývacím pokoji jsou částečně sádrokartonové podhledy s bodovým osvětlením. Předsíň s vestavěnými skříněmi. Plastová okna se žaluziemi a parapety. Nové bezpečnostní protipožární dveře. K bytové jednotce náleží sklep a možnost využívat společnou kolárnu. Vstupní vchod na čip.

Potenciál a přednosti nemovitosti:

1. Dokončení částečné rekonstrukce dle vlastních představ.
2. Zasklená lodžie.

Rekonstrukce:

Částečná rekonstrukce bytové jednotky proběhla v roce 2013.
Týkala se koupelny, která se keramicky obložila a obnovila plastovou vanou s koupelnovou skříňkou.
V předsíni byla položena plovoucí podlaha.
V největším obývacím pokoji se realizoval částečně snížený sádrokartonový podhled s bodovým osvětlením.
V roce 2018 se zabudovaly nové bezpečnostní protipožární dveře.

Revitalizace obytného domu:

Plastová okna se žaluziemi a parapety (2012), fasáda + zateplení (2013), vstupní vchod s poštovními schránkami.
Aktuálně neprobíhá žádný úvěr na revitalizaci vchodu.

Závěr:

Nemovitost je k dispozici ihned. Maximální občanská vybavenost ve všech směrech. Doporučujeme prohlídku. Průkaz energetické náročnosti dle zákona inzerujeme v energetické třídě G. Finanční poradenství zajistíme zdarma s výhodným úročením. Pro více informací kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaší navštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 70 m² Moravská Ostrava

Listopad 18th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.