Prodej bytu 3+1 69 m² Nymburk

Cena: 4 200 000 Kč, Přestěhujte se do Nymburka. Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí na prodej byt 3+1 v třípatrovém cihlovém domě v Nymburce.

Byt se nachází v 1. NP cihlového domu. Po vstupu do bytové jednotky vás přivítá předsíň, ze které přecházíte do všech ostatních částí bytu. Po pravé straně naleznete ložnici a obývací pokoj, který vám nabídne prostor pro jídelní část. V čele předsíně se nachází dětský pokoj.
Po levé straně bytu je kuchyňská část obdélníkového tvaru, který vám nabídne dostatek úložného prostoru po obou stranách. V poslední části naleznete koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.
Veškeré pokoje v bytové jednotce jsou neprůchozí.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí, kde byly realizovány nové rozvody elektřiny, vodovodní přípojky, odpady a rozvod plynového topení.

Bytový dům disponuje několika úpravami, jednou z několika posledních rekonstrukcí byla střešní krytina a zpevňování plochy na dvoře, dvůr je zároveň příjemným místem pro posezení se sousedy a přáteli.

Samotná lokalita zaujme svojí pestrostí a přívětivým okolím. Den můžete započít procházkou k nymburským hradbám, které jsou dominantou města. Centrum Nymburka nabídne několik restaurací, bank, poštu, divadlo, kino a další potřebné služby.
A vše výše zmíněné naleznete pouze několik málo minut od bytu.
Odpolední procházka podél řeky Labe je vhodná jak pro rodiny, tak pro aktivní sportování.
Železniční stanice, vzdálená 5 minut cesty, vás přímo dopraví na Masarykovo nádraží v Praze.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 69 m² Nymburk

Květen 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.