Prodej bytu 3+1 67 m² Pardubice

Cena: 4 870 000 Kč, Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí na prodej zachovalý byt 3+1 nacházející se v prvním podlaží cihlového domu poblíž centra Pardubic.

Po vstupu vás přivítá chodba „L“ tvaru, která vás zavede do všech ostatních částí bytu. Chodba jako taková je dostatečně prostorná pro skříně, šatní stěnu nebo další využití. Aktuálně se část prostoru využívá například jako umístění pračky. Na pravé straně chodby je koupelna s vanou a oddělenou toaletou. Dále je zde vstup do kuchyně a obývacího pokoje. Kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou, lednicí a efektivní spižírnou, která vám zajistí efektivní skladování potravin. Obývací pokoj má krásné zachovalé parkety, stejně jako zbytek pokojů. Navíc je velmi světlý. Na levé straně chodby jsou dveře do ložnice, která je průchozí do třetího, aktuálně dětského pokoje. Z dětského pokoje vedou dveře zpět na chodbu. Vzhledem k uzpůsobení pokojů se nabízí možnost rekonstrukce na krásné a velkorysé 2+1. K bytu patří samostatná garáž o velikosti 13 m2, což vnímáme jako velký benefit jak pro parkování, tak pro uložení věcí. Dále je k dispozici sklep o velikosti 3 m2.

Dispozice místností: Obývací pokoj 20 m2, Kuchyň 7,3 m2, ložnice 14,7 m2, dětský pokoj 11,3 m2, předsíň 5,5 m2, koupelna 2,2 m2, WC 1,2 m2, komora 1,3 m2 a spíž 0,5 m2.

Byt nabídne dostatek prostoru jak pro pár, tak pro rodinu s dětmi. Každý si zde najde svůj kus soukromí. Byt se nabízí s vybavením, jaké vidíte na fotografiích. Po dohodě je možné nábytek částečně či úplně zlikvidovat, vše je na domluvě.

Pardubická čtvrť nabídne k životu vše, co hledáte. Pokud hledáte něco, co zde není, máte hned před domem autobusovou zastávku, která vás sveze do centra. Pokud se raději projdete, narazíte zde na základní školu, gymnázium, lékaře, veterináře, potraviny nebo na dobrou restauraci. Za zmínku stojí Bubeníkovy sady, přejděte most přes řeku Chrudimku a jste v aquaparku. Odtud to pak máte i do starého města několik minut pěšky.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 67 m² Pardubice

Leden 7th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.