Prodej bytu 3+1 65 m² Velenice

Cena: 3 670 000 Kč, Přestěhujte se do Velenic. Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí na prodej byt 3+1 v menším bytovém domě ve vesnici Velenice. Byt se nachází v 2.NP.

Po vstupu vás přivítá chodba do tvaru písmene L, která vás zavede do všech ostatních částí bytu. Po pravé straně naleznete koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. Po levé straně je pokoj s balkónem a nádherným výhledem na zemědělskou usedlost, dále pak samostatný a prostorný obývací pokoj. Na konci chodby naleznete poslední obytný pokoj. Na druhé straně chodby je pak kuchyň s kuchyňskou linkou, která je vybavena digestoří, sporákem a troubou. Určitě zde využijete také spíž.

K domu náleží zahrada, která je volně k užívání. Aktuální majitelé mají po domluvě oplocenou část zahrady pro soukromé užívání, což bude po dohodě možné i nadále zachovat. Zahrada není v osobním vlastnictví. K bytu náleží dva sklepy, kam pohodlně uložíte jakékoliv sezónní věci.

Byt je v původním stavu, roku 1995 proběhla rekonstrukce rozvodů vody. Dům je z jedné strany zateplen novou izolací. Vytápění je řešeno vlastními kotelnami – každá jednotka má svojí vlastní kotelnu, kde může být použita jak elektřina, tak dřevo a uhlí.

Ve vesničce je bohatý společenský život, především díky faře, která je zde velmi aktivní, neminou vás tedy koncerty a různé oslavy. Naleznete zde obchod se smíšeným zbožím, sportovní vyžití a mnoho dalších míst na odpolední procházku. Autobusem se dostanete do všech okolních měst, jako jsou Poděbrady nebo Nymburk.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 65 m² Velenice

Srpen 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.