Prodej bytu 3+1 64 m² Studénka

Cena: 3 100 000 Kč, Nabízíme Vám byt 3+1 v osobním vlastnictví, 64m2 s lodžií a dvěma sklepy. Bytový dům prošel téměř kompletní revitalizací, proběhla výměna plastových oken, dvojité zateplení střechy, fasáda, nové vchodové dveře, zvonky a schránky, lodžie, vymalovány společenské prostory, výměna osvětlení apod. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě CHKO Poodří, vedle města Studénka. S výbornou dostupností MHD, vlakového spojení, silnic a dálnic, všude je to kousek. V okolí je veškerá občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, hřiště atpod.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí před několika lety, zděné jádro, rozšíření koupelny, nové elektrické rozvody v mědi, omítky, keramické obklady a dlažba, plovoucí podlaha, renovace dřevěných parket, nové zárubně a dveře, odpady a voda v plastu. Byt je připraven k prodeji částečně zařízen včetně kuchyňské linky s elektrickou troubou a sklokeramickou deskou, kuchyňským stolem a židlemi, obývací stěnou a knihovnou, vestavěnými skříněmi, dvojitým psacím stolem. Vše bylo vyrobeno na míru. Jedná se o klidnou lokalitu s dobrými sousedy. Nízké náklady na bydlení. V případě Vašeho zájmu bude možnost do budoucna dokoupit garáž v blízkosti domu. V plánu města Studénka do 3 let je vybudování nového multifunkčního hřiště s hracími prvky u fotbalového hřiště, rozšíření budovy, jak půdorysně, tak i do patra, nové ohniště, chodníky, cesty, parkovací stání, kanalizace, pozemky a výstavbu nových domů. Tato lokalita bude více a více žádanější. Pro bližší informace a sjednání osobní schůzky s prohlídkou mě neváhejte kontaktovat. S financováním Vám poradíme a pomůžeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 64 m² Studénka

Září 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.