Prodej bytu 3+1 62 m² Aš

Cena: 1 050 000 Kč, Nabízíme vám jedinečnou příležitost – prostorný byt 3+1 v srdci Aše, který je umístěn vdruhém patře bez výtahu. Tento byt je nejen o domově, ale i o příběhu.

Zděné jádro bylo náležitě obnovené, včetně koupelny a WC, a plastová okna dodávají bytu svěží vzhled. Jakmile vstoupíte do bytu, budete okouzleni novou plovoučkou v pokojích a svěžím nátěrem stěn. Kromě toho můžete ocenit dálkové topení, což znamená, že se budete cítit vždy příjemně.

Pokud jste vždy toužili po domově, který je zároveň odrazem vaší osobnosti a historie, je tento byt tou správnou volbou. Je ihned volný a připraven čekat na své nové kapitoly.

Lokalita Aše může být výzvou, ale může se stát novým začátkem. Chcete-li tuto příběhovou nemovitost prozkoumat a nahlédnout do její historie, neváhejte nás kontaktovat.

Tento byt nabízí mnohem více než jen střechu nad hlavou – nabízí vám příležitost napsat vlastní příběh.
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí malebného města Aš, které se nachází na hranicích České republiky a Německa. Aš spojuje historické kořeny s moderním životním stylem a nabízí řadu zajímavých možností. Město leží v Karlovarském kraji a sousedí s německým městem Selb, což otevírá spoustu zajímavých možností pro zaměstnání. Ev. číslo: 30942.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 62 m² Aš

Říjen 21st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.