Prodej bytu 3+1 61 m² Rožnov pod Radhoštěm

Cena: 2 787 000 Kč, Tohle místo je opravdová oáza klidu uprostřed zeleně a přitom jste pěšky za pár minut na náměstí. Sídliště 1. máje je k spolu se Záhumení absolutně nejvyhledávanější lokalitou. Já vím, píšou to všichni, ale tady je to pravda. 🙂 Právě tady pro Vás máme poklidný byt 3+1, 61 m2 s obrovským balkónem. A když k tomu přidáme ještě skvělou cenovku, pak jde prostě o skvělé bydlení. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami, prohlídkový den je v ponděl 27.11. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.

Na co se tu můžete těšit:

Než se pustím do bytu, musím ještě říci pár slov o lokalitě. Jsme dostatečně daleko od ulice 1. máje, o které vůbec nevíte i když sedíte na balkóně. Všude okolo je spousta stromů a zeleně, takže vycházky s pejskem nebo kočárkem jsou tu balzámem na duši. Dokonce i místo k zaparkování se tu většinou najde. A přitom do Penny, Hrušky, Alberta nebo pizzerie AlCapone to máte jen pár kroků. A vzdušnou čarou do 500m máte i Kaufland, Lidl, Billu, vlakové i autobusové nádraží, školky, základku i střední, bazén, lékárnu a Poštu (než ji ti chytrolíni zavřou). No prostě kromě stanice metra je tu vše poblíž.

A teď už pojďme do bytu.

Byt je moc šikovně řešený. Srdcem bytu je opravdu prostorný obývák který je prosvětlený obrovským oknem přes celou stěnu. A to nejlepší čeká za oknem. Dům se totiž pyšní novými naprosto luxusními balkóny. Jak říká s oblibou můj kolega, je to takový půlpokoj navíc. Tenhle krásný prostor orientovaný na východ má spoustu využítí. Ať už máte rádi kytičky, dobré kafe, sklenku vínka, knížku nebo cigárko, to vše si tu můžete užívat současně. Asi i tančit by se tu dalo. A při tom všem budete koukat do stromů a zeleně.

V kuchyni je dostatek místa nejen na linku, ale i na jídelní stůl a lednici. A dokonce tu najdete i samostatnou spižírnu, což je vždy v kuchyni k nezaplacení. Přijďte a uvidíte.

Ze dvou samostatných neprůchozích ložnic jsme do inzerátu vyfotili pouze jednu. To ať se máte na co těšit. Z obou je krásný výhled do zeleně směrem na jih, takže jsou plné sluníčka po celý den. A přitom je tu klid a soukromí.

Byt je v původním udržovaném stavu, jak to už bývá tam, kde dlouhé roky bydlela milá babička. Jestliže sršíte nápady, jak si to tu skvěle zrekonstruujete, slibuji Vám skvělou zábavu.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když pravda bude okolo písmene C. Skutečná hodnota bude díky zateplení domu mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li se je dozvědět, pak mi zavolejte.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 61 m² Rožnov pod Radhoštěm

Listopad 20th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.