Prodej bytu 3+1 61 m² Praha

Cena: 5 250 000 Kč, Byt 3+1 s lodžií v krásném a klidném prostředí vilové čtvrti s podlahovou plochou 61,18 m2. Nemovitost je situována ve 4. patře (5. podlaží) s orientací na jihovýchod. Před 5 lety byla rekonstruována lodžie, která má výměru 6 m2, a spolu s tím proběhla výměna oken a zateplení fasády. Před 8 lety proběhla rekonstrukce topení a byl vyměněn výtah, byt samotný má původní jádro, dveře jsou bezpečnostní a patří k němu sklepní kóje. Autobusová zastávka Sídliště Krč je vzdálená pouhé 4 minuty pěšky a k metru C – Kačerov jsou to 3 stanice. Parkování u domu je bez problémů a omezení, rovněž plánovaná výstavba metra D přímo u bytu zajistí 10% zvýšení hodnoty nemovitosti.

Velkou výhodou jsou nízké náklady na bydlení a snadno dostupná občanská vybavenost v podobě školky, obchodu Lidl, pošty, Thomayerovy nemocnici atd. Dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm a posezením pro maminky je hned za domem. Přilehlý Kunratický i Michelský les pobídnou k procházkám a sportovním aktivitám v přírodě.
Byt je v osobním vlastnictví a není tedy problém pro něj zajistit financování hypotékou. PENB – Energetická náročnost budovy je „C“. Ráda Vás nemovitostí provedu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 61 m² Praha

Květen 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.