Prodej bytu 3+1 60 m² Jirkov

Cena: 999 999 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej bytu 3+1 60,4 m² s balkonem a sklepní kójí 2,3 m² v Jirkově, ulice Chomutovská.

Byt se nachází ve 4.NP bez výtahu a je vhodný k rekonstrukci. K bytu náleží nový prostorný balkon se zastřešením a je přístupný z největšího pokoje v bytě (19,8 m²), z tohoto pokoje je přístup do dalších dvou pokojů ( 13 m² a 1O,2 m²). Předsíň má velikost 4,4 m², koupelna a toaleta 3 m², kuchyň 10 m². V domě je k dispozici prostorná kolárna/kočárkárna.
Po rekonstrukci dle vašich představ, jistě bude byt vaším oblíbeným místem pro rodinné chvíle. Vchod, kde se byt nachází, je udržovaný, čistý a slušný. SVJ tohoto domu hospodaří skvěle a dům není zatížen žádnými úvěry.

Nynější měsíční náklady na bydlení činí celkem 4.190,-kč z toho fond oprav 1.510,-kč.

Cena bytu 999.999,-. Kupující neplatí žádnou provizi realitní kanceláři.
Zajištujeme financování nemovitosti, veškeré smluvní dokumenty, hladký a bezpečný průběh přepisu vlastnických práv.

V blízkosti bytu je mnoho nákupních možností např. Lidl 320m, Penny 640m, JIP 480m, Kaufland 1 km, Tesco 1,5km. V pěší dostupnosti se nachází mateřská i základní škola, stanice vlaku, stanice trolejbusu, pošta.
Pro volnočasové využití např. Olejomlýnský park, Smetanovy sady, koupaliště či zámek Červený Hrádek s přilehlými lesy a oborou.

Město Jirkov pro své občany pořádá kulturní i sportovní akce např. výstavy, koncerty, farmářské trhy, jarmarky, volejbalové turnaje.

Prohlídky se konají dle domluvy, pro dohodnutí termínu prohlídky a více informací mne kontaktujte. Ev. číslo: 24511.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 60 m² Jirkov

Srpen 2nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.