Prodej bytu 3+1 57 m² Plzeň

Cena: 3 350 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej krásného moderního bytu 3+1 , po rekonstrukci, 57 m² s balkonem. Byt se nachází v cihlovém bytovém domě, ve 4.patře bez výtahu, v atraktivní lokalitě v Černicích. Náleží k němu i sklep větších rozměrů. Okna jsou plastová, pokoje jsou směrovány na západ, kuchyně je směrem na východ , směřuje do vnitrobloku.V koupelně je společné WC se sprchovým koutem. Vytápění je dálkové. Velkou výhodou je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace a také park Homolka, vhodný na sportovní aktivity, též možné procházky kolem řeky. V dosahu do 1 km se nachází II.poliklinika a nákupní centrum Dvořák. Opačným směrem
ve vzdálenosti do 4 km NC Olympie. Cca 100m od bytového domu je zastávka trolejbusu č. 13 a tramvaje č.1.vzdálenosti do 4 km NC Olympie. Cca 100m od bytového domu je zastávka trolejbusu č. 13 a tramvaje č.1.

V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost bude prodej učiněn formou aukce. Ev. číslo: 22508.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 57 m² Plzeň

Duben 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.