Prodej bytu 3+1, 187 m², Libčice nad Vltavou, ul. Letecká

Cena: 5 990 000 Kč, Hledáte byt, ale nechcete bydlet v panelovém domě na sídlišti o několika desítkách bytových jednotek? Chcete mít u svého bytu předzahrádku, na které můžete grilovat, odpočívat či se koupat v bazénu? V tom případě Vás určitě zaujme tento byt, který je nově v naší nabídce.
Jedná se o byt s dispozicí 3+1 v Libčicích nad Vltavou. Byt má podlahovou plochu 87 m², dále k němu patří předzahrádka, část terasy v zadní části domu o výměře 16 m², 2 parkovací stání v suterénu domu a sklepní kóje. Byt je po rozsáhlé rekonstrukci.
Pouhých 7 minut chůze se nachází mateřská i základní škola. Dále v obci naleznete obchody, poštu, lékárnu i koupaliště. Skvělé je rovněž dopravní spojení – vlakem se dostanete do Prahy za pouhých 20 minut.
Vyobrazené vybavení ani kuchyňská linka nejsou předmětem prodeje. Byt lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1, 187 m², Libčice nad Vltavou, ul. Letecká

Září 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.