Prodej bytu 3+1 170 m² Praha 5

Cena: 17 990 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují pro Vás bydlení v prvorepublikové vile o celkové ploše 170 m² v domě v oblasti Na Farkáně v Praze 5 Radlicicíh. Jedná se o byt 3+1 132 m² v prvním patře. V bytě je prosklenou verandou, kde jenou nová dřevěná okna z roku 2006. Výška stropů je 3,2 m, na podlahách jsou udržované parkety a dlažba. K dispozici je plynový kotel v podzemním podlaží, kde jsou k dispozici k užívaní 2 sklepy.
Součástí prodeje je i byt 1+1, který je orientován do zahrady a je částečně zapuštěn pod úroveň terénu v zahradě. V daném bytě jsou dřevěná okna s izolačním dvojsklem a byt je v současné době neobyvatelný, bez vybavení, jsou otlučené omítky do výšky 1,5 m, byt má svůj plynový kotel pro přípravu tepla a ohřev TUV. Prodej je řešen formou prodej ½ domu. V domě jsou celkem 3 bytové jednotky. K dispozici ½ podíl na pozemku 975 m². K dispozici užívání poloviny zahrady. Pozemek je svažitý a jsou zde veškeré inženýrské sítě.
Oblast Farkáně se nachází v Praze 5, na rozhraní čtvrtí Radlice, Smíchov, Jinonice a Košíře. Jedná se o vyhledávanou lokalitu plnou zeleně v rychlém dosahu komerčních center Waltrovka a Anděl. Jedná se o klidné místo plné rodinných domů z dvacátých let minulého století, které má svojí atmosféru. 8 minut od domu je stanice metra Radlická. V blízkosti domu zastávka Bus, kterým to je 10 minut k metru Anděl. Máme k dispozici virtuální prohlídku bytu, kterou Vám rád pošlu do mailu. Ev. číslo: 22549.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 170 m² Praha 5

Duben 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.