Prodej bytu 3+1, 124 m², Nejdek, ul. Kollárova

Cena: 1 999 000 Kč, Velký byt 3+1, naprosto klidná lokalita, dobrá dostupnost, dobré parkování a skvělá cena. To je hlavní charakteristika tohoto bytu, který je nově v mé nabídce. Byt se nachází v Nejdku v Kollárově ulici, která je v okrajové části města, kousek za železničním přejezdem, směrem na Tatrovice. V této části jsou především rodinné domy, zahrady a kousek za domem se nachází městský hřbitov. Byt je ve druhém patře staršího činžovního domu. Dům má novou fasádu, ale chodba se schodištěm teprve čeká na rekonstrukci.
Původně se jednalo o dva byty 1+1, které se spojily v jeden velký byt 3+1. Ten prošel rekonstrukcí, kdy se udělaly nové rozvody elektřiny, okna, nové podlahy a kuchyň s linkou na zakázku. Zajímavostí je, že byt má celkem tři komory a součástí prodeje jsou i tři sklepy (dva malé a jeden velký). Jestli hledáte velké a příjemné bydlení za velmi zajímavou cenu, je tento byt přesně pro vás.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1, 124 m², Nejdek, ul. Kollárova

Prosinec 5th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.