Prodej bytu 3+1 102 m² Praha 5

Cena: 15 200 000 Kč, Prostorný byt o velikosti 102,30 m2 v ulici Újezd na Malé Straně. Dispozice 3+1 nabízí dostatek prostoru. Byt se nachází ve 3.NP s výtahem, což u těchto staveb není běžné a zároveň nikterak nezasahuje do architektury této budovy. Obývací pokoj 25,4m2 s balkonem 1,8m2 a vchodem do jednoho z pokojů. Obojí orientované na východ. Druhý pokoj, jehož součástí je šatna má přístup z velké chodby. Kuchyň s jídelnou jsou orientované na západ s výhledem na Petřín. Z chodby se vchází do koupelny s vanou, samostatného WC a komory. V pokojích jsou zachovány původní parkety. K bytu náleží prostorný zděný sklep o velikosti 5,8 m2 a také podíly společného dvora. V okolí je veškerá občanská vybavenost a zastávka MHD vzdálená 50m od bytu.
Rozvíjející se avšak zachovalá čtvrť Smíchova je centrum obchodu, na Smíchovské náplavce probíhají festivaly jídla. V docházkové vzdálenosti od bytu se nachází park Kampa, Kinského zahrada a Petřínské sady, Císařská louka nebo Dětský ostrov, které poskytují možnost relaxace či sportu v přírodě přímo v srdci Prahy. Pro náročnější sportovce je k dispozici veslařský a golfový klub.
K nastěhování od 1.7.2022 Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 102 m² Praha 5

Březen 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.