Prodej bytu 3+1 102 m² Praha 1

Cena: 17 900 000 Kč, Pokud hledáte výhodnou investici nebo bydlení přímo v centru Prahy 1, máme pro vás velmi zajímavou nabídku.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme strategicky umístěný byt s dispozicí 3+ 1 a výměrou 102,4 m2, po kompletní rekonstrukci. Leží v Jakubské ulici, ve vyhledávané lokalitě u Staroměstského náměstí v blízkosti Ungeltu.

K bytu náleží i prostorný sklep cca 45 m2, který není započítán v udané výměře.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a je vhodná nejen pro bydlení, ale i jako kanceláře nebo pro krátkodobé či dlouhodobé pronájmy.

Dispozici tvoří:
Vstupní hala
Koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC
Ložnice
Pokoj
Velký obývací pokoj
Samostatná kuchyně
Komora
Sklep v suterénu domu

Dřevěné podlahy + dlažba, radiátory s novým kondenzačním kotlem, komín je nově vyvložkován. Nová, kompletně zařízená a vybavená kuchyně včetně velké lednice v ceně. Byt je možné také rozdělit na dvě samostatné jednotky.

Aktuálně je byt využíván na krátkodobé pronájmy, v nich je možné pokračovat i ve spolupráci se splehlivým provozovatelem. Zařízení je možné do dohodě ponechat.

Energetický štítek se připravuje, proto uvádíme zatím třídu G. Přijďte se podívat, zveme vás na prohlídku! Financování pomůžeme zařídit za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 102 m² Praha 1

Srpen 2nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.