Prodej bytu 2+kk, OV, 49 m² , 2. patro, Rezidence Moser, Karlovy Vary, Chebská ulice.

Cena: 2 248 710 Kč, Nabízíme Vám k prodeji byt 2+kk č. 1207 v osobním vlastnictví, o výměře 49 m2, který se nachází v 2. patře. Rezidence Moser nabízí celkem 109 bytů v dispozici 2+kk nebo 3+kk. Výměra bytů od 46 m2 až do 119 m2, také s balkonem nebo lodžií. K bytu je možné přikoupit sklep v hodnotě 45.000,-Kč, garážové stání za 360.000,- Kč. Součástí obytného komplexu o šesti nadzemních podlažích je privátní bazén, 2 sauny, wellness centrum s vířivkou, relaxační koutek. K dispozici je připraveno dostatek krytých i venkovních parkovacích stání. Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu je také recepce s 24 hodinovou službou. Kamerovým systémem je zajištěn celý areál, aby poskytnul majitelům bytů maximální bezpečí. Z podzemních garáží se rezidenti pohodlně vyvezou od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu. Výhodou je také blízké nákupní centrum VARYÁDA (69 obchodů, 3 restaurace) a KAUFLAND. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního využití – karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena aj. Bližší informace pod číslem nabídky 60533. Tř. energ. náročnosti budovy C Neplatí se provize! (prodává se za ceny stanovené developerem). Pouze u nás Vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N60533.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk, OV, 49 m² , 2. patro, Rezidence Moser, Karlovy Vary, Chebská ulice.

Březen 12th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.