Prodej bytu 2+kk 71 m² Havlíčkův Brod

Cena: 3 386 397 Kč, Uzavřený areál moderních rezidenčních bytů v srdci Vysočiny – to je Rezidence Čechovka v Havlíčkově Brodě!

Nabízíme atraktivní bydlení v klidné a tiché lokalitě Havlíčkova Brodu, které je perfektním místem pro Váš život.

Naše nabídka naplňuje požadavky na moderní, pohodlné a bezpečné bydlení pro všechny věkové kategorie.

V pěti nadzemních podlažích propojených výtahem se nachází celkem 27 bytových jednotek o dispozici 1+kk, 2+kk a 3+kk. Bytové jednotky mají ve většině případů balkon či prostornou terasu. Vybavení bytové jednotky představuje plně vybavenou koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, moderní keramické obklady a dlažby, laminátovou plovoucí podlahu a dále pak dveře s obložkovou zárubní. Standardem je použité podlahové vytápění. V bytech je nyní možné realizovat stavební úpravy a také vybírat materiály dle přání klienta. Při výstavbě jsou kladeny vysoké požadavky na kvalitu použitých materiálů a preciznost provedených prací.

Samozřejmostí je také možnost přikoupení samostatné garáže, případně garážového parkovacího stání ve společné podzemní části domu.

V suterénu, kam také zajíždí výtah, je umístěno 22 samostatně uzamykatelných garáží a dále je zde také 39 garážových parkovacích stání. Společným prostorem jsou kočárkárna/kolárna a technické zázemí domu. Sklepní kóje je samozřejmostí ke každému bytu v ceně.

Příjemné prostředí Rezidence Čechovka umocní parková úprava střechy vybudovaná nad společnou podzemní garáží a všudypřítomná zeleň.

Předpokládaný termín dokončení prosinec 2024. Uvedená cena v m² je včetně terasy, balkonu.

V případě zájmu o více informací kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 25186.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 71 m² Havlíčkův Brod

Březen 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.