Prodej bytu 2+kk 69 m² Jesenice

Cena: 6 190 000 Kč, Dovolujeme si nabídnout krásný nový světlý byt 2+kk o rozloze velkorysých 69,1m2. Byt se nachází ve 4. patře novostavby v ulici Cedrová v Jesenici u Prahy.
Samotnou dispozici, včetně rozlohy jednotlivých místností nejlépe znázorňuje přiložený půdorys. Současný majitel se nemohl kvůli pandemii nikdy do bytu nastěhovat, a proto na vás čeká úplně nová jednotka. V bytě jsou použity nadstandardní materiály (koupelna, dlažba, apod.), ale prozatím zde nebyl instalován kuchyňský kout, který čeká až na nového majitele. Jinak je byt zcela připraven k nastěhování.
Výhodou jsou i velmi nízké poplatky na samotný provoz, a proto jde o ideální nízkoergetické a tím pádem i nízkonákladové bydlení.

K bytu dále patří i samostatné garážové stání, ze kterého je možné vyjet výtahem přímo k jednotce a které výrazně zvyšuje hodnotu nemovitosti.

Jesenice u Prahy disponuje plnou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do Prahy.

Energetická náročnost prozatím není k dispozici proto uvádíme G (bude dodáno).
______________________________
Financování této nemovitosti můžeme zajistit za nejlepších tržních podmínek. Máme k dispozici své hypoteční specialisty, kteří problematiku řeší s našimi klienty denně a budou se i Vám rádi osobně věnovat.
Upozorňujeme, že jakákoli jiná nabídka (srovnávací kalkulačka, reklama apod.) podobných služeb na této stránce inzerátu není námi podporována a nejedná se o našeho partnera! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 69 m² Jesenice

Únor 28th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.