Prodej bytu 2+kk 66 m² Hýskov

Cena: 3 895 000 Kč, koupi velmi prostorného bytu 2+kk v Hýskově. Bytový dům byl kolaudován v roce 2014. Součástí bytu je podíl na zahradě s možností umístění posezení a uzavřeném dvoře s parkovacími místy. Dům je umístěn v centru obce, nedaleko dvou obchodů, několika restaurací, obecního úřadu, bankomatu, autobusové a vlakové zastávky a hýskovského jezu s možností koupání v řece. Nedaleko vede cyklostezka “Pro stopách českých králů”.
Bytová jednotka, která má okna orientovaná na východ i na západ, má nadstandardně řešenou kuchyni s ostrůvkem, která bude předána spolu s bytem. Byt s původní dispozicí 2+1 (předsíň 6,95 m², koupelna s WC 4,05 m², kuchyň 14,53 m², pokoj 20,00 m² a ložnice 20,52 m²) byl v rámci klientských změn projektu předělám na aktuální dispozici 2+kk, kdy došlo ke spojení kutně a pokoje.
Výhodou bytové jednotky jsou velmi nízké měsíční náklady. K bytu patří sklep.
RK zajistí financování za nejvýhodnějších podmínek, případně i bez prokazování příjmů. Na vyžádání je možné zaslat virtuální prohlídku.
Společenství vlastníků nemá zpracovaný energetický štítek. Ev. číslo: 25376.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 66 m² Hýskov

Květen 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.