Prodej bytu 2+kk 61 m² Praha 3

Cena: 8 300 000 Kč, Dovoluji si Vám nabídnout prostorné 2+kkk 60,9m2, terasou 11m2, sklepem 4m2 a parkovacím stáním orientované na jihozápad se nachází v šestém patře. Byt se nachází v projektu Tulipa Třebešín a byl kolaudován v roce 2018.

Dispozici bytu tvoří vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou, koupelna s vanou a ložnice. Na terasu je vstup z obou pokojů.

V blízkém okolí se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost. Městská mateřská škola je součástí projektu. Zkrátka můžete čerpat všechny výhody bydlení v Praze. Poloha domu navíc umožňuje rychlé spojení do centra města.

Financování lze zajistit za nejlepších tržních podmínek (u DV bez převodu do OV možno při zástavě jiné nemovitosti). Zajistíme Vám zdarma nejlepší možné podmínky na trhu, ušetříme Vám čas i peníze a to vše případně i u Vaší domovské banky. K tomuto máme k dispozici své hypoteční specialisty, kteří problematiku řeší s našimi klienty denně a budou se i Vám rádi osobně věnovat. Takto máte největší šanci na úspěch v získání nejlepší nabídky na trhu.

Upozorňujeme, že jakákoli jiná nabídka (srovnávací kalkulačka, reklama apod.) podobných služeb na této stránce inzerátu není námi podporována a nejedná se o našeho partnera! Za případné komplikace při prokliknutí se na takovou nabídku a možné následné zneužití dat při využití této reklamy schválené inzertním poskytovatelem nenese naše společnost zodpovědnost. Jednáme s klienty pouze osobně. Neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Energetická náročnost není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 61 m² Praha 3

Příchozí vyhledávací fráze:

Únor 28th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.