Prodej bytu 2+kk, 60 m², Praha, ul. Nademlejnská

Cena: 7 300 000 Kč, Originální projekt Kejřův park nabízí svým obyvatelům bydlení v klidné oblasti plné zeleně a přitom na dosah městského centra. Moderní byt o dispozici 2+kk s balkonem je umístěn v bezpečném, uzavřeném areálu s 24 hodinovou bezpečnostní ostrahou, dětským hřištěm, kurtem pro plážový volejbal a minigolfem. Součástí prodeje je garážové stání a sklep.
Architektonicky zajímavé bytové domy stojí na břehu Hořejšího rybníka obklopeného velkým lesoparkem. Hledáte-li ideální bydlení či investiční byt, budete v případě Kejřova parku na nejlepší adrese. Prakticky veškerá občanská vybavenost se nachází v minimální vzdálenosti: základní školy, školka, nákupní centrum Černý Most, Galerie Fénix a mnoho dalších obchodů. Zdravotnické služby zajišťuje nemocnice Vysočany a menší zdravotnické zařízení v sousedství. Na své si přijdou i příznivci sportu či turistiky – v blízkosti najdete fitness centrum, fotbalové hřiště, tenisové kurty a mnoho příležitostí pro cyklistiku či pěší turistiku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk, 60 m², Praha, ul. Nademlejnská

Březen 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.