Prodej bytu 2+kk 55 m² Cerhenice

Cena: 2 671 200 Kč, Zprostředkujeme Vám nákup /rezervaci/ bytu, 2+kk 55,65m², s balkonem 1,61m² a sklepní kójí, v 2.NP domu v obci Cerhenice, okr. Kolín. Nabízíme zde moderní a žádaný způsob bydlení uprostřed přírody, v právě probíhající výstavbě bytových domů, v projektu nové byty Cerhenice.
Dalších 14 bytů o dispozici 1+kk a 2+kk nabízených k prodeji, je součástí nového developerského projektu bytových jednotek s promyšlenými dispozicemi. Všechny byty mají balkon, některé z bytů mají předzahrádky. Dům má celkem 4NP s výtahem, v1.NP jsou umístěny sklepní kóje.
Byty budou převedeny novým majitelům do osobního vlastnictví. Dále je možné si zakoupit parkovací stání v ceně 49 900,- Kč vč. DPH.
V obytných místnostech budou moderní podlahy, v chodbě a koupelně keramická glazovaná a protiskluzová dlažba. Každý byt má zařízení na samostatný odpočet spotřeby vody. Vytápění je zajištěno společnou kotelnou na plyn s 2 plynovými kondenzačními kotly. V bytech jsou desková otopná tělesa, v koupelně je topný žebřík napojený na teplovodní systém. Každý byt má samostatný kalorimetr.
Okna a balkonové dveře jsou plastová pětikomorová s tepelně izolačním dvojsklem. Elektroinstalace, silnoproud a samostatně jištěné zásuvky pro pračku a sporák 380 V.
Fasáda má kompaktní zateplovací systém s izolací. Vnější i vnitřní nosné stěny a příčky jsou z keramických tvárnic.
Obec Cerhenice je malebná obec s veškerou občanskou vybaveností: MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, pošta, prodejny s potravinami i smíšeným zbožím.
Nespornou výhodou je výborné vlakové spojení do Prahy, vlaky jezdí z Cerhenic každou hodinu a jízdní doba do centra Prahy je čistá hodina jízdy. Dopravní dostupnost autem je také velmi výhodná. Z obce je pouze 4 km nájezd na dálnici D11 – Praha – Hradec Králové, 39 km od stanice metra Černý Most.
Termín kolaudace je plánován na červen 2022.
Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme.
Základní rezervační poplatek 200 000,–Kč,
při rezervačním poplatku 500 000,–Kč sleva 2,5%,
při rezervačním poplatku 1 000 000,–Kč sleva 6%,
při rezervačním poplatku 1 500 000,–Kč sleva 10%,
Pro jakékoliv nezávazné informace mě prosím neváhejte kontaktovat. Na osobní schůzce, na kterou Vás srdečně zvu, můžeme projednat další Vaše dotazy nebo řešení. Ev. číslo: 28498.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 55 m² Cerhenice

Říjen 3rd, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.