Prodej bytu 2+kk 54 m² Praha 7

Cena: 5 999 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují byt 2+kk o velikosti 54 m² s malým balkonem do vnitrobloku. Dobře dispozičně řešený byt se nachází v pátém nadzemním podlaží sedmipodlažního domu v Praze 7 Holešovicích. V bytě je komora a patro na spaní. K dispozici je plynový kotel. Okna jsou plastová a v bytě je klid. V roce 2021 byl v Argentinské ulici instalován tichý asfalt, doprava je tedy slyšet velmi málo.
Měsíční náklady jsou poměrně nízké ve výši 2.805,- včetně fondu oprav. Byt je dobrý jak k vlastnímu bydlení, tak jako investici k pronajímání.
Holešovice nabízí vynikající vyžití s mnoha restauracemi, kavárnami, obchody, a dobrý přístup do centra města pomocí veřejné dopravy, můžete si vybrat jestli chcete na metro Vltavská, či nádraží Holešovice. Za rohem je pošta, Billa, Penny, do pěti minut pěšky například Holešovická tržnice, prodejna Alza, prodejny s různým zaměřením a různé služby. Naproti domu bude v roce 2025 nová nádražní budova Praha Bubny a díky přestavbě nádraží zmizí překážka kolejí a například směrem na Letnou bude mnohem lepší propojení. Ev. číslo: 25293.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 54 m² Praha 7

Duben 17th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.