Prodej bytu 2+kk 53 m² Mělník

Cena: 3 300 000 Kč, Nabízíme možný prodej bytu, dispozičně řešený jako 2+kk. V prostorné chodbě je vestavěná skříň a vstupy na wc a do koupelny. Dále se vchází do pokoje, který je spojen s kuchyňským koutem a je orientovaný na západ. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou se sporákem, troubou, dřezem a digestoří s venkovním odsáváním. Samostatný pokoj s balkonem je orientovaný na východ a do klidové zóny mezi domy. Balkon je nově zrekonstruovaný a má stříšku. Byt prošel rekonstrukcí, bytové jádro je vyzděné. V pokojích jsou parkety, na kterých j epoložen koberec. Do bytu je přiveden internet přes TRIONET Mělník.
Zálohové platby za služby spojené s užíváním bytu jsou cca 3340,- Kč bez elektřiny. Součástí bytu je i sklepní kóje, umístěná ve sklepě domu. Dům má výbornou polohu s dobrou dostupností jak na autobus, tak k nákupním příležitostem a do centra města. Parkování je možné před domem. Dům je tepelně zaizolován, okna jsou plastová. V domě není výtah. Doporučuji. S financováním pomůžeme. Ev. číslo: 640867.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 53 m² Mělník

Září 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.