Prodej bytu 2+kk 52 m² Praha 1

Cena: 7 790 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout byt 2+kk o celkové ploše 52,4m2 v lukrativní lokalitě centra Prahy a to na křižovatce ulic Lazarská a Spálená.
Bytová jednotka se nachází ve 2. poschodí budovy (poslední patro, nad bytem už je pouze neobývaný půdní prostor). na druhém dvoře, z tohoto důvodu je slyšet minimální hluk z ulice.
Vstupní dveře do bytu nás zavedou do předsíně, ze které po levé straně vstupujeme do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma okny do dvora. V místnosti jsou parketové podlahy v dobrém stavu! Další z místností je ložnice, ve které je díky vysokému stropu v současné době montovaná postel zhruba ve výšce 2,3m – celá konstrukce je rozebiratelná. V ložnici jsou rovněž parkety v dobrém stavu.
Další z místností je koupelna s WC. Součástí bytu je další místnost se samostatným vchodem z chodby (nyní WC).

K bytu přísluší sklepní kóje o velikosti cca 4 m2.

Dům se nachází v těsné blízkosti zastávek tramvají č. 9,14,24,3 a nočních tramvajových linek, 2 minuty chůze na zastávku Národní třída, 2 minuty chůze na metro B – stanice Národní třída, 5 minut chůze na metro A – Můstek. Obchodní centrum Quadrio s množstvím obchodů a kaváren se nachází pár minut pěšky od domu.

Pro více informací a prohlídku mne prosím neváhejte kontaktovat! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 52 m² Praha 1

Březen 4th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.