Prodej bytu 2+kk 49 m² Praha 10, Hostivař

Cena: 4 939 000 Kč, Vlastnictví: osobní
Dispozice: 2+kk
Celková plocha: 49,4 m2
Podlahová plocha: 47,2 m2
Sklepní kóje: 2,2 m2
Podlaží: 3
Stav jednotky: stávající stav
K nastěhování

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk a podlahovou plochou 47,2 m2 se nachází ve 3. podlaží. Je orientována na jih, východ. V ceně bytu je zahrnuta sklepní kóje.

Bydlení tvoří také společné sklepní prostory, které poslouží k úschově kol či kočárků. Venku je obyvatelům domu k dispozici příjemná společná zahrada. Její zpevněná část láká k posezení na vzduchu a slunci, zatímco nezpevněná vybízí k zahradničení. Můžete se tady například pustit do pěstování zeleniny, bylinek i květin.
K blízké Galerii Golf Hostivař také přiléhá rozsáhlý sportovní komplex s tenisovými kurty, dvěma fotbalovými hřišti, atletickým stadionem, sportovní halou a plaveckým bazénem.
Ke koupání láká i nedaleká Hostivařská přehrada, největší vodní plocha v Praze.
Je součástí přírodního parku Hostivař, protkaného množstvím příjemných stezek pro pěší i maminky s kočárky, běžce nebo cyklisty.
Hostivař se pyšní plnohodnotnou dopravní infrastrukturou, vlak, bus i tram navazují na stanice Metra “Depo Hostivař” a “Chodov”. Spojení s centrem je vzdálené několik málo minut chůze, jako vlakové nádraží Praha-Hostivař, tak více autobusových a tramvajových zastávek. Prakticky za rohem je nájezd na Průmyslovou ulici, jeden z hlavních silničních tahů Prahy.

Provizi neplatíte

ARCHA realitní kancelář PRAHA
Telefon: 608 135 458, 722 781 003
Email: archa-rk@seznam.cz
Dat.sch.: 4td8nr3
@ARCHA.realitni.kancelar
www.archa-rk.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 49 m² Praha 10, Hostivař

Leden 6th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.