Prodej bytu 2+kk 47 m² Praha 5, Hlubočepy

Cena: 2 980 000 Kč, Exkluzivně nabízím prodej příjemného družstevního bytu 2+kk (47m2), v části Praha Hlubočepy ul. Werichova . Byt se nachází v 1. patře panelového bytového domu. K bytu náleží a sklep v suterénu domu (3,8 m2).

Dispozice nemovitosti:
Po vstupu do bytu se v předsíni (6 m2) po pravé straně nachází bytové jádro s odděleným WC, po levé straně vestavěná skříň a samostatný vstup do ložnice (12 m2) orientované na východní stranu. Na východ je také orientován obývací pokoj s kuchyňským koutem (22m2). Podlaha v celém bytě je pokryta linoleem. Ve všech oknech interiérové žaluzie, kuchyňská linka se sporákem s troubou a digestoří umožňuje okamžité nastěhování. Díky původnímu bytovému jádru s vanou, které se dochovalo v použitelném provedení, má nový majitel možnost vybudovat si koupelnu podle svých vlastních představ. Výtah je samozřejmostí a dům je kompletně zrevitalizován.

Adresa nemovitosti zaručuje veškerou občanskou vybavenost, aktivní odpočinek v zeleni nabízí blízké Prokopské údolí, dopravu do centra Prahy rychlostní tramvaj, nejbližší zastávka je Poliklinika Barrandov. Sídliště Barrandov patří k oblíbeným lokalitám Prahy. Sousední starý Barrandov díky filmovým atelierům patří mezi nejvýznamnější filmové oblasti v Evropě.

Na bezproblémový provoz domu dbá skvělé představenstvo Bytového družstva JW. Nesplacená anuita je 690000 Kč se splácí v měsíčních splátkách ve výši 3572 Kč. Měsíční poplatky za provoz bytu jsou cca 2500 Kč.

Byty Praha 5 na prodej

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 47 m² Praha 5, Hlubočepy

Říjen 5th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.