Prodej bytu 2+1 73 m² Praha 2

Cena: 10 399 000 Kč, Nabízím k prodeji zajímavě řešený byt o velikosti 2+1, 73 m2 , v osobním vlastnictví, v ulici Korunní, ve 2. NP cihlového domu.

V současné době je byt obýván nájemníkem proto nejsou fotky vnitřku bytu, ale pouze budovy a okolí. Pro vážné zájemce mohu zaslat fotografie bytu, které byly pořízeny předtím než se byt začal pronajímat, ale jsou v horší kvalitě, proto nejsou nyní zveřejňovány.

Velmi světlý byt po vkusné rekonstrukci ( r. 2008) , se 2 koupelnami- bidet, WC, vana, umyvadla, pračka, kotel a sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří parkety, v koupelnách pak dlažba. Mezi koupelnou a ložnicí je ve vestavěných skříních zabudován zajímavý prvek jako průzor – tvrzené, mléčné sklo. V ložnici, v jedné ze stěn je zabudován trezor. Vyhřívání bytu je zajištěno etážovým topením s plynovým kotlem Junkers. Orientace oken je na sever a jih. Obývací prostor a kuchyně s jídelnou jsou od sebe odděleny příčkou – lze přepažit kompletně a vytvořit tím jeden pokoj s oknem navíc.

Je zde výhled do ulice (výhled na kostel sv. Ludmily) , ložnice ale do klidného vnitrobloku. K bytu náleží spoluvlastnický podíl na společných prostorech domu a také vnitrobloku, který lze využít ke klidnému posezení. Klasický Vinohradský byt s vysokými stropy a špaletovými okny. Bytová jednotka leží ve vyvýšeném 2. NP, výškově odpovídá spíše třetímu nadzemnímu podlaží. Byt je kompletně zařízen nábytkem, viz foto, po domluvě lze zanechat . Dům právě prochází plánovanou rekonstrukcí fasády, vnitřní prostoty domu jsou již zrekonstruovány. Vchodové dveře domu na čidlo, dále kamerový systém. Klidná lokalita s klidnými vlastníky i nájemníky. V místě veškerá občanská vybavenost- školy, školky, hřiště, divadla, restaurace, pošta.

K náměstí Míru 300 metrů, Václavské náměstí 20 min. vycházkové chůze, v bezprostřední blízkosti Riegrovy sady, Vinohradský pavilon, park Grébovka.

Lze financovat hypotéčním úvěrem a rádi Vám jej zcela zdarma zařídíme.

Energetický štítek náročnosti budovy není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 73 m² Praha 2

Srpen 25th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.