Prodej bytu 2+1 72 m² Tisá

Cena: 3 190 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi unikátního bytu, umístěného ve vyhledávané turistické lokalitě, obci Tisá, obklopené přírodou a unikátními Tiskými stěnami.
Byt, jehož obytná plocha činí 72.4 m², je prodáván jako ideální 1/5 bytového domu, s půdorysem 185 m² a pozemkem 584 m². Prošel kompletní rekonstrukcí, při které byla částečně měněna i dispozice, došlo k výměně veškerých rozvodů, výměně oken, nové příčky, štuky, podlahy, instalace, sanitární technika. Díky tomu vzniklo moderní bydlení, s důrazem na funkčnost, design a pohodlí.
Dispozičně je rozdělen na vstupní chodbu, s velkou technickou místností, sloužící jako šatna (4.3 m²), samostatnou toaletou, vstupem do ložnice (16.2 m²) a obývacího pokoje (21.6 m²). Z obývacího pokoje pak vstupujeme do kuchyně (20.3 m²), odtud do koupelny se sprchovým koutem a toaletou (4.9 m²) a na terasu ve vnitrobloku. Lze využít ale také vstup z terasy. Stropy 3 m vysoké.
Při rekonstrukci byly použity nadstandardní materiály (benátský štuk, vinylové podlahy), mnoho nábytku na míru s velmi praktickým řešením, vše doladěné do posledního detailu. V kuchyni je k dispozici velká kuchyňská linka, se zabudovanou myčkou, sklokeramickou deskou, troubou, větší lednice (šířka 75 cm), spížová skříň, prostor i na velký jídelní stůl. V obývacím pokoji krbová kamna, s vlastními rozvody do topného systému a komínem, další vytápění elektrokotlem. V ložnici velká vestavná skříň, s důmyslným panelem na případné umístění TV.
K bytu je od obce pronajatý pozemek 150 m², včetně kůlny a garáže, tato je ale ve špatném stavu a v současné době se využívá parkování na pozemku, kde je dostatečná plocha. Byt nelze financovat hypotečním úvěrem, bez zajištění jinou nemovitostí. Jedná se o skvělou investici, pro zájemce o bydlení v přírodě, s rozumným dojezdem do větších měst, případně pro zájemce o rekreační nemovitost, kterou lze okamžitě pronajímat turistům. Obec Tisá je občansky dobře vybavena, jedná se o hojně navštěvovanou a vyhledávanou lokalitu zahraničními turisty. Doporučujeme osobní prohlídku, uvedená cena v sobě zahrnuje právní servis a provizi. Ev. číslo: 24438.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 72 m² Tisá

Červenec 16th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.