Prodej bytu 2+1 68 m² Náměšť nad Oslavou

Cena: 0 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej cihlového prostorného bytu 2+1 s balkonem a praktickou šatnou v okrajové části města Náměšť nad Oslavou.
Podlahová plocha bytu činí 57,6 m2, dále k bytu náleží nový velký balkon s jižní orientací do vnitrobloku o výměře 1,8 m2 a 2 sklepy 6,6 m2 a 2 m2 umístěné v suterénu bytového domu.

Byt je umístěný v 1. NP/3. (+ 4. NP půdní nástavba) cihlového bytového domu po kompletní revitalizaci z roku 2021 (zateplení včetně vnějších omítek, výměna vstupních dveří, nové provedení balkonů, střechy, rozvodů inženýrských sítí). Na patře jsou vždy tři byty.
Vytápění ústřední dálkové, ohřev TUV dálkově z kotelny. ze společných prostor je možné využívat kočárkárnu a sušárnu.

Dispozice bytu: z předsíně (6,3 m2) je vstup do všech místností: vlevo na samostatné WC (1,1 m2), na konci chodby do šatny, dále nalevo do kuchyně (7,3 m2), odkud se dostaneme do koupelny s vanou a umyvadlem a oknem (4,5 m2). Dále napravo do ložnice (15,3 m2) se vstupem na balkon a naproti do prostorného obývacího pokoje (21,1 m2). Kuchyň a obývací pokoj je orientován na sever do ulice a ložnice s balkonem na jih do vnitrobloku s krásným výhledem.

V roce 2010-2011 byla na bytě provedena částečná rekonstrukce: výměna plastových oken s izolačním dvojsklem na severní straně, úprava kuchyňské linky s dřezem a elektrickým sporákem, obklad a dlažba v koupelně. V roce 2021 byly v rámci revitalizace vyměněny plastová okna na jižní straně.
Podlahy: v kuchyni, na chodbě a na WC je PVC, v koupelně dlažba, v pokojích dřevěné parkety.
Do fondu oprav se platí 1.904 Kč/měsíčně.

V Náměšti nad Oslavou je veškerá občanská vybavenost: základní školy, mateřské školky, služby, obchody, pošta, poliklinika, dětské hřiště, fotbalové hřiště, zimní stadion, benzinová stanice, restaurace a kavárny.

Jedná se o investiční byt s nájemcem – určeno k pronajímání.
Rádi Vám zajistíme financování tohoto domu.
Doporučuji prohlídku!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 68 m² Náměšť nad Oslavou

Leden 21st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.