Prodej bytu 2+1 67 m² Praha 10

Cena: 8 430 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout byt o dispozici 2+1 s celkovou výměrou 67 m2 (užitná plocha 64m2, sklep 3m2).

Bytová jednotka prošla tento rok zdařilou rekonstrukcí podlah, rozvodů a štuků, čímž vznikl krásně světlý optimistický prostor. Koupelna a WC prošly rekonstrukcí v roce 2009. Po domluvě s paní majitelkou lze převzít i již zpracovaný návrh na rekonstrukci od projektanta včetně 3D vizualizací.
Taktéž celý dům prošel v roce 2012 rekonstrukcí.

V suterénu domu se nachází plně funkční protiatomový kryt.

Poloha domu nabízí spoustu možností pro relaxaci i sportovní vyžití. V okolí se nachází mnoho vybraných kaváren, vináren a stylových restaurací. Samozřejmostí je také další občanská vybavenost, školy, školky, emergenci, obchody, lékaři a v docházkové vzdálenosti se nachází nákupní centrum Eden.

Celkové měsíční poplatky činí 3.400,- Kč/měs.

SVJ funguje absolutně bezproblémově a nejsou ani v současné chvíli na domě žádné závazky.

PENB nebylo dodáno, proto uvádíme G.

Nemovitost lze financovat hypotékou s jejímž vyřízení Vám rádi pomůžeme za nejlepších možných podmínek na současném trhu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 67 m² Praha 10

Červen 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.