Prodej bytu 2+1 66 m² Ostrov

Cena: 1 600 000 Kč, prodej prostorné bytové jednotky o dispozici 2+1 s velikostí 66 m² ve zvýšeném přízemí zatepleného panelového domu na ulici Vančurova v Ostrově. Byt je vhodný pro ty, kteří hledají prostorné a pohodlné bydlení v klidné lokalitě. Tento byt nabízí skvělý potenciál pro vlastní úpravy a přizpůsobení vašim individuálním potřebám. Můžete si vytvořit svůj vysněný domov podle vlastních představ a vkusu. Dispozice bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj, ložnici, kuchyň, koupelnu a samostatné WC. Byt se nachází v klidné lokalitě na ulici Vančurova v Ostrově. V blízkosti bytu se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, restaurací, škol, školek a zdravotnických zařízení. Místní doprava je dobře dostupná, což usnadňuje cestování po městě i do okolních oblastí.
Pokud hledáte byt, který si můžete přizpůsobit svým potřebám a zároveň se nachází v klidné lokalitě s dobrou dostupností veškerého vybavení, tento byt je pro vás ideální. Tuto nemovitost lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zařídíme. Ev. číslo: 644606.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 66 m² Ostrov

Září 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.