Prodej bytu 2+1 65 m² Ostrava

Cena: 3 490 000 Kč, Nabízíme k prodeji vkusně a kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 se zasklenou lodžií, umístěný v 3 patře revitalizovaného domu s výtahem.

Dům je moderně revitalizovaný, kdy v poslední fázi byl dělaný nový výtah a následně jsou v plánu venkovní žaluzie, pro celý dům. Další výhodou domu je, že je na střeše umístěn anténní vysílač, z jehož pronájmu plyne každému bytu 3000,- ročně, jako příspěvek.

Co se bytu týče, jedná se vhodné rozmístění neprůchozích pokojů s šatnou na chodbě. Při rekonstrukci se vyměnili komplet rozvody elektřiny a vody, vyzdilo se bytové jádro, natáhly nové omítky, vyrovnaly podlahy a na ty se položily dlažby a v pokojích kvalitní dřevěná podlaha z masivu (jasan) a ze stejného masivu jsou i dveře a obložky. V koupelně jsou dále obklady, vana a umyvadlo. Nechybí připojení na pračku. V kuchyni je umístěna kuchyňská linka na mít z ořechového masivu. V kuchyňské lince zůstávají i vestavěné spotřebiče, jako myčka nádobí, horkovzdušná trouba a plynová varná deska. V bytě dále zůstane plně vybavená ložnice, jak je vidět na fotografiích, kuchyňský stůl a rozkládací sedací souprava.

V okolí nalezneme veškeré občanské vybavení, jako jsou školy, školky, lékaři, ale i sportoviště a místo na poklidné procházky. Nechybí dopravní spojení MHD, jako tramvaje a autobusy.

S financováním Vám rádi poradíme. Domluvte si prohlídku ještě dnes.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 65 m² Ostrava

Listopad 3rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.