Prodej bytu 2+1 60 m² Ostrava

Cena: 2 400 000 Kč, Nabízíme k prodeji prostrannější byt 2+1s balkónem a větším sklepem, s možností změny dispozice na 2+kk, čímž získáte větší prostor v kuchyni a pěkně to provzdušní obývací pokoj.

Byt je v původním udržovaném stavu, vhodným již zmíněné rekonstrukci, kterou jsme schopni Vám realizovat na. míru, pomocí naší společnosti SváMi STAV s.r.o., a to například tak, jak je uvedeno v přiložené vizualizaci. Dispozici lze upravit tak, jak bylo uvedeno výše. Zůstane zde samostatná ložnice a nabízí se i změna koupelny s WC. Ale to Vám rád upřesním při osobní schůzce na bytě. Byt je světlý a všechny okna jsou umístěny do dvorku, což zaručí klidné bydlení, ale s dobrou dostupností okolní občanské vybavenosti. V bytě jsou dále již vyměněny stoupačkové rozvody.

Celkově se jedná o dobře situované místo a byt s možností realizace úprav a oprav. Na toto Vám rádi vyřešíme vhodné financování, za nejlepších možných podmínek.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 60 m² Ostrava

Prosinec 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.