Prodej bytu 2+1 58 m² Ráj

Cena: 1 050 000 Kč, Bydlení v jednom z příjemných míst v Karviné a také investiční příležitost. Tyto možnosti poskytuje družstevní byt o dispozici 2+1 ve 2. patře panelového domu po revitalizaci.
Po vstupu do bytu můžeme vejít samostatnými vchody do všech místností bytu, kuchyně, ložnice, dále koupelny, na toaletu a do obývacího pokoje z velkou zasklenou lodžii s krásným výhledem do otevřené krajiny, kde si můžete užívat soukromí, V suterénu patří k bytu sklep a možnost využití společných prostor. Samotná jednotka je po částečné rekonstrukci.
Výhodou jsou nízké náklady na bydlení, včetně fondu oprav jsou ve výši 3.400, -Kč. V suterénu patří k bytu sklep a možnost využití společných prostor. Dům se nachází v dobré lokalitě s výborná dostupnosti, co centra, bezproblémové parkování před domem v jakoukoliv denní hodinu a veškerá občanská vybavenost v nedaleké blízkosti. K bytu náleží sklepní kóje a společné prostory jako je kolárna a kočárkárna. Byt se nachází v žádané lokalitě, MHD, škola, školka.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování a poskytujeme zdarma úschovu peněz.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 58 m² Ráj

Červenec 24th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.