Prodej bytu 2+1 57 m² České Budějovice

Cena: 4 250 000 Kč, Zprostředkujeme Vám Prodej bytu 2+1, o výměře 57m², OV, ulice Vodňanská v Českých Budějovicích.

Pokud hledáte dispozičně skvěle řešený byt, do kterého již nemusíte investovat, pak právě jeden takový pro Vás mám. Hodí se jako startovní byt pro Vaše děti, nebo jako investice či na trvalé bydlení přímo pro Vás.
Dispozice bytu je 2+1 s neprůchozími pokoji o celkové výměře 57m² a to bez rekonstrukce. V bytě je elektroinstalace v mědi, kuchyňská linka má samozřejmě již zabudované spotřebiče, došlo k výměně obložek u dveří včetně dveří jako takových a to značky Sapeli. Dále pak podlahové krytiny, koupelna se sprchovým koutem a v ložnici byla vybudována vestavěná skříň. V chodbě je prostor pro vybudování další vestavěná skříně s místem na pracovní stůl, pokud to bude nutné.
Byt se nachází v kompletně revitalizovaném panelovém domě na strategickém místě, které nám nabízí pekařství přímo před domem, nedaleké obchodní centrum Géčko, 2min. chůze vzdálenou zastávku MHD a v neposlední řadě základní školu vzdálenou 20 metrů od vchodu. Na Vrbenské rybníky je to taky coby kamenem dohodil a dětských hřišť je v blízkosti domu hned několik.
Náklady na byt činní celkem 3.640,- Kč, z toho fond oprav 1774,- Kč.
Doporučuji osobní prohlídku. Ev. číslo: 30017.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 57 m² České Budějovice

Květen 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.