Prodej bytu 2+1, 56 m²

Cena: 1 199 000 Kč, Hledáte byt po rekonstrukci, kde ještě nikdo nebydlel? Tak tenhle to zatím není.
A co takhle si ho udělat po svém? Po rekonstrukci a menších stavebních uprávách může z tohoto bytu vzniknout vzdušné 2+kk.
Rekonstrukci vám rád zajistím u našeho partnera, vy si tak jen navybíráte materiály a dohlídnete na to, ať je to dle vašich představ.
Byt je ve 3. patře (neboli ve 4. nadzemním podlaží) – takže sice nejvyšší v domě a bez výtahu, ale v Karviné jsou i vyšší patra, kde výtah také není.
Ať už uvažujete o investici či vlastním bydlení, obě varianty jsou zde možné.
Náklady na bydlení bez energií jsou zde jen 3 500 Kč na 2 osoby, tudíž při pronájmu vzniká pěkný zisk a při bydlení vás zase potěší, že zaplatíte zhruba o tísíc korun méně než u jiných bytů.
Jedná se o klidnou lokalitu, kde to máte všude kousek, na historickém náměstí jste do 10 minut pěší chůze a do 10 minut jste také v obchodě.
Na autobus do práce doběhnete do pár minut. To je určitě velká výhoda, když třeba zaspíte.
Fitko máte hned přes cestu a dobrou kavárnu také v dosahové vzdálenosti.
Sečteno podtrženo – tenhle byt je ideální jak na bydlení, tak k investici.
Zavolejte mi, potkáme se a vše s vámi rád proberu.
V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku: David Kasparek – Realitní makléř. Pravidelně tam totiž přednostně zveřejňuji nové zakázky. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93507.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1, 56 m²

Březen 28th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.