Prodej bytu 2+1 54 m² Praha 4

Cena: 5 134 000 Kč, Nabízíme ke koupi byt 2+1 o velikosti 54 m2. Byt se nachází v 7. patře bytového domu v příjemné a klidné pražské čtvrti Spořilov. Byt se skládá z předsíně, koupelny a WC. Dále následuje vstup do kuchyně a dvou pokojů.
Byt se nachází v započaté rekonstrukci. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou a byt se prodává částečně vybavený – po dohodě s majitelem. V obou pokojích se nacházejí původní zachovalé parkety.
V okolí domu je nadstandardní občanská vybavenost. Ať už MHD (stanice Spořilov či Hlavní do 5 minut chůze a z těchto stanic jste za 10-15 minut na metru Kačerov), obchodů – jeden je přímo před domem (Westfield Chodov-10 minut autobusem), škol (v okolí se nacházejí hned 2 mateřské a 3 základní školy. Co se týče infrastruktury a parkování, tak v této části Spořilova se nenacházejí modré zóny a v místě je několik parkovišť. Z ulice Spořilovská nájezd na 5. května směr Brno/D1 a přes ulici Türkova směr centrum. Dále z ulice Spořilovská nájezd i na městský okruh. Vřele doporučuji prohlídku bytu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 54 m² Praha 4

Květen 19th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.