Prodej bytu 2+1 48 m² Rožnov pod Radhoštěm

Cena: 2 897 000 Kč, Na mne působí tento prostorný byt 2+1, s rozlohou 48m2 v Rožnově klidně, krásně a harmonicky. Je totiž vkusně a moderně zrekonstruovaný, takže přijdete k hotovému úplně bez práce. Ale ještě důležitější je, jestli tak bude působit i na Vás. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami, prohlídkový den je v pondělí 13.2. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.

Na co se tu můžete těšit:

Prostorná moderní kuchyně
Jestli trávíte rádi čas jinými činnostmi, než je shánění stavebních materiálů a obvoláváním řemeslníků, tak oceníte, že u tohoto bytu se tomu všemu krásně vyhnete. Celý byt je totiž příjemně zrekonstruovaný. Je to krásně vidět třeba v kuchyni. Prostorná linka ve tvaru L se spoustou úložných i pracovních prostor. Dřez pěkně uprostřed. Barevně je laděna do klasické šedobílé kombinace doplněné světlým dřevem, takže bude působit čistě a útulně i za řadu let. K tomu přidejte šikovný stolek pod oknem a prostor pro lednici pěkně v rohu vedle okna a zjistíte, že o moc lépe už to tu vymyslet nejde.

Netradiční bílo-zelená koupelna
Jsem zvědavá, co řeknete na netradiční barvu koupelny. Jednolitá bílá je doplněna o sytě zelenou nejen na stěně, ale dokonce i na stropě. Takhle to zní odvážně, ale až to uvidíte, tak budete příjemně překvapeni. Abych nezapomněla, v koupelně je sprcháč v obklíčení pračky z jedné a umyvadla se zrcadlem z druhé strany. Prostě skvěle využitý prostor. Ve vedlejších dveřích je toaleta ve stejné barevné kombinaci.

Prostorný obývací pokoj i ložnice
Co říci o obou pokojích? Jsou neprůchozí, jsou velké a z obou je úžasný výhled. Schválně jsme fotili večer, protože až tu fotogenickost večerního Rožnova objeví Hollywood, budou tu jezdit točit ty nejromantičtější scény. A do té doby se na tu romantiku můžete každý večer koukat z okna úplně zdarma. 🙂

Prostorná komora a další úložné prostory
Ale pojďme zpátky na zem. Komoru mezi oběma pokoji sice neuvidíte na fotkách, ale přesto je to jeden z obrovských plusů tohoto bytu. Čím více věcí sem uložíte, tím méně skříní potřebujete mít v pokojích. A další úložné prostory nabízí vestavná skříň ve vstupní chodbě. Jestli chcete komoru vidět, máte 2 možnosti. Buď mi zavoláte a já Vám pošlu odkaz na virtuální prohlídku z 360° kamery, anebo ještě lépe – přijdete se podívat naživo. Co Vy na to?

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Skutečná hodnota bude díky zateplení a plastovým oknům mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li se je dozvědět, pak mi zavolejte.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši..

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 48 m² Rožnov pod Radhoštěm

Únor 5th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.