Prodej bytu 2+1, 101 m², Stárkov

Cena: 2 200 000 Kč, Prodej prostorného, světlého bytu 2+1 o celkové velikosti 101 m2 (včetně sklepa 8,16 m2), 2 nadzemní podlaží domu, s orientací na Jih. Za vchodovými dveřmi se Vám otevře prostorná chodba. Po levé straně se nachází velká šatna, takřka naproti vstupním dveřím je vchod do obývacího pokoje s otevřeným průchodem do kuchyně (tyto místnosti oddělují dva schody), hned vedle je dětský pokoj, spíž a koupelna s vanou, pokud se po vstupu do bytu dáte doprava, tak tam se nachází kotelna a samostatné WC. Tato nemovitost se nachází nedaleko Adršpašsko- teplických skal. Město Stárkov leží v údolí říčky Dřevíče, nad jejím soutokem s potokem Jívkou, v Broumovském výběžku východních Čech, ze všech stran obklopený lesy, poli a luky. Jestli hledáte klidnou lokalitu nedaleko přírody, ale s veškerou občanskou vybaveností. Tak tento byt je právě pro Vás.
Pokud Vás nemovitost jakkoli oslovila, tak mne neváhejte kontaktovat ohledně domluvení prohlídky. S financováním Vám rádi zdarma pomůžeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1, 101 m², Stárkov

Prosinec 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.