Prodej bytu 1+kk 50 m² Praha-Vinoř

Cena: 5 000 000 Kč, exkluzivně prodej bytu o dispozici 1+kk, upravený na 2+kk, s užitnou plochou 45,6 m². Byt je orientovaný na východ a splňuje všechny požadavky na kvalitní a moderní bydlení. Pokud hledáte ideální startovací byt, nebo investiční plně vybavený byt s dobrým spojením na metro? Pak přesně tento byt čeká na Vás.
V současné době je byt obsazen ideálním nájemcem, který byt rád prodloužil smlouvu ( Ta má platnost do února 2024). Avšak, pokud bude chtít nový majitel bydlet, počítá s tím, že se smlouva již nebude prodlužovat. K bytu náleží prostorný balkon (4,3 m²), sklep (3,5 m²) a garážové stání (12,8 m²). Byt stojí se ve 2. patře (3.NP) domu, postaveného roku 2009. Dům je v dobrém stavu a je kvalitně zateplený. PENB budovy je ?. Byt nabízí dostatek praktických úložných prostorů. Prodává se zařízený (kuchyňská linka, nábytek i spotřebiče) a je tak připravený k nastěhování, nebo k investici bez nutnosti dalších nákladů. V obytné části je podlaha z PVC. V chodbě, koupelně a na WC je keramická dlažba.
S bytem jsou spjaté velmi nízké měsíční náklady – 4 057,-Kč + el.energie.
Ve Vinoři najdete kompletní občanskou vybavenost: je zde několik obchodů, restaurací a sportovního vyžití. Dále je zde i školka, škola market Norma a pošta. Vinoř je také ideální destinací na procházky i výlety: jen pár kroků od domů stojí zmiňovaný Vinořský Zámek na který navazuje rozlehlý Vinořský park. Procházku si lze prodloužit tím, že se projdete až do propojeného parku v Satalicích (Bažatnice),
v obci dále najdeme například Vinořský rybník, nebo Velkou a Malou Obůrku, či rybník u Pohanků. Pokud však zvolíte druhou stranu od domu, projdete se do zámeckého areálu Ctěnice s přilehlým parkem. V nedalekých Letňanech poté najdeme lesopark Letňany, ve Kbelech například Vojenské letiště s vlastním leteckým muzeem. V rozumné vzdálenosti stojí hrad Jenštejn a ještě o kousek dále leží poutní město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav se spoustou dalších památek, kulturních, či sportovních zážitků. To vše a ještě mnohem víc poskytuje městská část Prahy 9- Vinoř.
Nejbližší autobusová zastávka je Vinořský zámek. Ta se nachází prakticky hned za domem v pochozí vzdálenosti a na metro se tak dostanete pohodlně do 10 minut. (Letňany) Do centra pak cesta zabere cca 40-45 min. Tato nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás rádi vyřídíme zdarma. Kontaktujte mě a domluvme si osobní prohlídku. Ev. číslo: 645417.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 50 m² Praha-Vinoř

Listopad 15th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.