Prodej bytu 1+kk 47 m² Praha 4, Nusle

Cena: 7 149 000 Kč, Vlastnictví: osobní
Dispozice: 1+kk
Podlahová plocha: 36,8 m2
Celková plocha: 46,6 m2
Podlaží: 6
Výtah: Ano
Terasa: 9,8 m2
Sklep: 3,3 m2
Stav budovy: novostavba
Stav jednotky: fit out
Parkování: Ne
Možnost dokoupení soukromé terasy: Ano
Preconstruction price: 7 149 000 Kč (výhodnější cenu před zahájením stavby)
Cena: 7 447 000 Kč

Moderní jednotka má dispozici 1+kk a podlahovou plochu 36,8 m2. Nachází se v 6. podlaží. Celková plocha jednotky je 46,6 m2.
Komfort obyvatelů Rezidence završuje pochozí střecha. Poslouží jako příjemná vyhlídková terasa, kde se v létě můžete osvěžit sklenkou prosecca, nebo dobít energii šálkem kávy. Dá se tady posedět s přáteli, ale také meditovat, nebo nastartovat den ranní jógou.
Jednotky samy jsou ve standardu Fit Out, jsou tedy dokončeny do finálních povrchů včetně sanity. Nerušivé pojetí dává vyniknout čistotě stylu. Střídmý vzhled provází fenomenální funkčnost a účelnost. Velikost domu skýtá dostatek soukromí, ale i příležitosti budovat sousedské vztahy. Moderní bytový dům je citlivě zakomponován do blokové zástavby oblíbené čtvrti Nuslí.
Lokalita je zdrojem slastného klidu, zatímco okolní město dynamicky tepe životem. Centrum máte ale na dosah! Kdykoliv se můžete nechat ohromit noblesou historických paláců, stejně jako krásou přírody v parcích Grébovka, nebo Folimanka. Nedaleké okolí láká k zábavě, kultuře i sportu, ke vzdělávání, gastronomickým požitkům nebo návštěvě stylových obchodů.
V okolí rezidence vyřídíte nákupy i úřední záležitosti. Máte k dispozici vše potřebné, protože každá minuta se počítá.

Provizi neplatíte.

ARCHA realitní kancelář PRAHA
Telefon: 608 135 458, 737 851 059
Email: archa-rk@seznam.cz
@ARCHA.realitni.kancelar
www.archa-rk.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 47 m² Praha 4, Nusle

Únor 20th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.