Prodej bytu 1+kk 35 m² Čeladná

Cena: 3 390 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně prodej bytu 1+kk se zahrádkou na Čeladné v srdci Beskyd.
Byt se nalézá v jednom z domů komplexu Farské Lúky, nedaleko centra Čeladné. Byt je umístěný v 1. NP (přízemí) domu. Se sousedy má společnou vstupní halu, která je oddělena od hlavního vstupu do domu a od výtahu. Z obytného pokoje je vstup na samostatnou zahrádku s výhledem na hory. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K bytu patří také spoluvlastnický podíl na všech pozemcích a komunikacích v resortu Farské Lúky.
V domě jsou navíc k dispozici společné úložné prostory.
Byt lze koupit včetně vybavení na fotografiích, nebo prázdný.

Nízké měsíční náklady (cca 3000 Kč/os.) může byt sloužit také jako vhodná investice.

Veškerá občanská vybavenost a služby jsou dosažitelné přímo v Čeladné. Výborná je také dopravní dostupnost – z centra Frýdku-Místku se sem autem dostanete přibližně za 15 min., z Ostravy za 30 min.

Průkaz energetické náročnosti budovy nemáme nyní k dispozici, uvádíme proto hodnotu energetické třídy náročnosti jako G.

Zajištění výhodného financování v ceně.

Pro více informací kontaktujte našeho certifikovaného profesionálního makléře.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 22538.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 35 m² Čeladná

Duben 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.