Prodej bytu 1+kk, 33 m²

Cena: 3 490 000 Kč, Začněte nový život v moderním ateliéru v rostoucí části Prahy.
Už jste někdy zvažovali, jaké by to bylo žít v bytě, který je tak nový, že si připadáte jako první obyvatel na neobydleném ostrově? Představte si, že otevíráte dveře do svěží novostavby, kde je vše čisté, funkční a voní to novotou.
V exkluzivním zastoupení majitelů pro Vás máme ateliér o rozloze 29 m2, který je součástí energeticky úsporné novostavby z roku 2020. Nachází se v pražské Uhříněvsi, jedné z nejrychleji se rozvíjejících částí Prahy. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Už se vám někdy stalo, že jste se přestěhovali do nového bytu a zjistili, že vám chybí něco základního, jako třeba obchod s potravinami v dosahu pěší chůze? S tímto se vám to nestane. Vše, co potřebujete pro každodenní život, je v dochozí vzdálenosti.
Tento ateliér je jako prázdné plátno – máte možnost ho zařídit přesně podle svých představ. Ať už jste fanoušek minimalistického designu nebo máte raději rustikální styl, můžete z tohoto místa vytvořit svůj vlastní malý ráj.
Kromě obývacího pokoje s kuchyňským koutem s plně vybavenou kuchyňskou linkou, je byt vybaven předsíní s velkou vestavěnou skříní a krásnou velkou koupelnou s toaletou, sprchovým koutem a přípojkou na pračku. Příjemný bonus je menší předzahrádka, kde se dají pěstovat např. bylinky nebo jakákoli zelenina.
Ateliér je krásně světlý díky svému rohovému umístění a velkým oknům spolu s prosklenými dveřmi na předzahrádku.
Obrovská výhoda je, že celý dům je na vlastním oploceném pozemku se vstupem na čip.
Jak to vypadá s náklady na chod tohoto ateliéru? Zúčtovatelné zálohy od SVJ činí měsíčně 4 600,- Kč vč. fondu oprav ve výši 1 430,- Kč a zálohy na elektřinu cca 1 000,- Kč měsíčně. Za posledních fakturovaných 12 měsíců byla spotřeba elektřiny cca 0,9 MWh.
Ateliér je navržen tak, aby maximálně využil svou podlahovou plochu. Je zde dostatek místa na pohodlné bydlení pro jednotlivce, ale také pro páry, které chtějí začít novou kapitolu svého života.
Neztrácejte čas a přijďte se podívat na tento útulný ateliér ještě dnes.
Těšíme se na vaši návštěvu! Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo pro domluvení prohlídky. Začněte svůj nový život v moderním ateliéru v rostoucí části Prahy.
Váš makléř, Petr Hromas Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102290.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk, 33 m²

Říjen 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.