Prodej bytu 1+kk 32 m² Kralupy nad Vltavou

Cena: 2 516 617 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 1+kk, 32,5 m² v prvním nadzemním podlaží nového developerského projektu Park Wolkerova, který se realizuje v Kralupech nad Vltavou – Lobečku, ul. J. Wolkera. Nachází se za úspěšně dokončeným projektem Rezidence Kralupy, který zrealizoval stejný developer.

Projekt Park Wolkerova zahajuje v nejbližších dnech výstavbu dvou bytových domů, objektu A a objektu B, které budou zasazeny do vilové čtvrti Kralup n./Vlt. – Lobečku, nedaleko parku a nákupních možností. Dvoupodlažní budovy budou řešeny moderně s ohledem na potřeby budoucích majitelů a investorů. Přízemní byty budou mít předzahrádky, byty v patrech budou mít balkóny a terasy.

Byt 1+kk, označen B106, bude situován v přízemí objektu B. K bytu bude náležet předzahrádka o rozloze 20,5 m². Klienti si k bytu dále kupují sklepní kóji (rozloha dle výběru) a venkovní parkovací stání.

Provedení bytů bude ve vysokém standardu, bez kuchyňské linky. Klient bude mít možnost si vybrat z několika barevných variant zařizovacích prvků (podrobné informace u prodejce).

V případě Vašeho zájmu o bližší informace si neváhejte dojednat schůzku. Rádi Vás u nás přivítáme a projekt představíme. Ev. číslo: 633001.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 32 m² Kralupy nad Vltavou

Březen 23rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.