Prodej bytu 1+kk 21 m² Praha 5

Cena: 3 800 000 Kč, Nabídka zajímavé garsonky nacházející se u tramvajové zastávky Bertramka, která je vhodná pro nenáročné bydlení či jako investici na pronájmy. Garsonka je o výměře 20,5m2 a díky vestavěnému patru je velmi pěkně a prostorně řešena.

Nachází se ve druhém patře cihlového domu bez výtahu a okna jsou orientována do klidného vnitro-bloku, tudíž není slyšet žádný hluk z ulice Plzeňská.

Je připravena k okamžitému nastěhování, před několika lety prošla rekonstrukcí včetně elektřiny. Vytápění zajišťuje plynový kotel v domě a ohřev vody boiler v bytě.

Výhodou je skvělé dopravní spojení zajištěno zastávkou tramvaje přímo před domem – Bertramka, jedna stanice od metra B Anděl. Veškerá občanská vybavenost se nachází též na Andělu.

Jednotka je v osobním vlastnictví a lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za těch nejlepších tržních podmínek.

Energetický štítek náročnosti budovy není k dispozici, tudíž uvádíme nejhorší tedy G.

Velmi doporučuji osobní prohlídku této zajímavé nemovitosti. Budu se těšit na Vaše dotazy. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 21 m² Praha 5

Červen 2nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.