Prodej bytu 1+kk 20 m² Praha 6, Dejvice

Cena: 3 959 000 Kč, Vlastnictví: osobní
Dispozice: 1+kk
Celková plocha: 20,4 m2
Podlahová plocha: 19,1 m2
Podlaží: 5/5
Výtah: ano
Sklepní kóje: 1,3 m2
Typ budovy: cihla
Stav budovy: po rekonstrukci
Stav jednotky: white wall

Předání 3/2023, koupě možná ihned – smlouvy o smlouvě budoucí kupní, uhradíte do jednoho měsíce od rezervace zálohu do výše 10 % z kupní ceny.

Jednotka o dispozicích 1+kk a podlahové ploše 19,1 m2 se nachází v 5. podlaží. Je orientovaná do zeleného a klidného vnitrobloku. Standard White Wall umožňuje novým majitelům promítnout do interiéru všechny své barvité představy o domově. Celkovou plochu jednotky 20,4 m2 doplňuje sklepní koje o velikosti 1,3 m2.

Rezidence v Dejvicích reprezentuje dynamiku života ve městě a současně skýtá i tolik potřebné poklidné zázemí. Zelený vnitroblok nabízí vedle grill zóny i místa pro piknik a posezení, stejně jako prostor pro relax nebo praktickou kolárnu.
Pražské Dejvice, zasazené v sousedství Stromovky a Divoké Šárky, představují významné centrum vzdělání a vědy. Na blízkost prestižních univerzit odkazují názvy ulic jako je Studentská apod. Bytový dům je situovaný přímo v srdci Dejvic.
“Kulaťák” neboli Vítězné náměstí se stanicí Metra A Dejvická je dostupné za 2 minuty chůze od domu.
Do centra to MHD trvá 14 minut, autem 20 minut. Vlastní auto však není nezbytné. V Dejvicích máte k dispozici sdílená vozidla i kola. Všude se navíc dostanete pohodlně pěšky, veškerá občanská vybavenost je tady při ruce.
Ve čtvrti plné kaváren, restaurací, klubů, zábavy, kultury i sportovně-relaxačních míst je každý den perfektní.

Provizi neplatíte.

ARCHA realitní kancelář
PRAHA
Telefon: 608135458, 737851059
Email: archa-rk@seznam.cz
Dat.sch.: 4td8nr3
@ARCHA.realitni.kancelar
www.archa-rk.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 20 m² Praha 6, Dejvice

Září 2nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.