Prodej bytu 1+1 43 m² Praha 6

Cena: 5 184 000 Kč, Prodej slunného bytu 2+kk v panelové budově na 6. podlaží z 11 s výtahem a bezbariérovým přístupem, okna jsou orientována na jih. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2010. Nové jádro, koupelna s WC, rozvody elektřiny v koupelně a kuchyni, vč. jističů. Celková plocha bytu činí 43 m2 s částečnou vybaveností. K dispozici je také sklep o velikosti 1.9 m2. Obývací pokoj s kuchyní ve tvaru U 22.7 m2, pokoj 10 m2, chodba 6 m2, koupelna s WC cca 3.6 m2.Parkování je zajištěno. Dům je po celkové rekonstrukci vč. výtahů a rozvodů elektřiny v domě. Velmi nízké náklady na fond oprav a vytápění, na střeše jsou instalovány antény od operátorů a tím generují zisk pro SVJ. SVJ nezatížena dluhy. Vytápění ústřední.

Nabízím Vám ideální bydlení pro jednotlivce či páry, kteří ocení klidnou lokalitu s vynikající dostupností služeb a veřejné dopravy.

Pro více informací či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat, volejte. Těším se na Váš zájem! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+1 43 m² Praha 6

Květen 9th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.