Prodej bytu 1+1 38 m² Vítkov

Cena: 1 270 000 Kč, V zastoupení majitele Vám naše společnost prezentuje prostornou bytovou jednotku 1+1 o podlahové ploše 40,10 m2 v osobním vlastnictví ve Vítkově, ul. Komenského. Jednopokojový byt je umístěn v 1. nadpodlaží panelového domu ze 4.

Komplexní rekonstrukce (2017) zahrnuje zejména výměnu oken za kvalitní plastová okna, zděné bytové jádro (Ytong), kvalitní omítky (perlinka-štuk), výmalbu, rozvody elektroinstalace v mědi v celém bytě, LED osvětlení, rozvody vody a odpadů v plastu, nové interiérové dveře, montáž kuchyňské linky s podsvícením a se spotřebiči ( el. trouba s el. varnou deskou MORA). V předsíní slouží jako úložný prostor objemná vestavěná skříň. Podlahy v bytě jsou kryty v hlavní obývací místnosti nově lakovanými parketami, v dalších prostorech tvoří podlahy keramická dlažba. V koupelně s moderními keramickými obklady a dlažbou je umístěna zapuštěná vana, umývadlo na DTL skřínce se zrcadlem s nasvícením. WC Geberit je v odděleném prostoru se vstupem z předsíně. Nedílnou součástí prodeje je sklepní kóje (cca 4 m2) s možností užívání společných prostor.

Významnou předností nabídky je nízký měsíční nájem ve výši 2 265,-Kč/měs.

Obytný dům prošel revitalizací v podobě zateplení, nové fasády, výměny oken, vchodových dveří, schránek, zvonků, stoupaček a nové střechy. Bytová jednotka je připravena k nastěhování a užívání ihned, případně po dohodě.

Panelový dům je samostatná panelová stavba situovaná na rozsáhlém pozemku s dostatečným množstvím parkovacích stání, zatravněnou udržovanou plochou s okrasnými stromy, okrasnými dřevinami a ohništěm s možností grilování. Okolí krásné klidné městské části nabízí možnosti procházek do přírody, kdy se před Vámi v krátké dojezdové vzdálenosti rozprostře malebná příroda s hlubokými lesy, které jsou místními obyvateli využívány pro odpočinek a rekreaci, ale také k pěší turistice či k cykloturistice v rámci cyklostezek regionu.

V blízkosti domu zastávky autobusů, V blízkosti domu zastávky autobusů MHD Opava Vítkov a veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, zdravotní středisko, nemocnice, škola, mateřská školka, kulturní život). Velmi příjemné bydlení v klidné části obce s bezproblémovými sousedy.

Garantujeme také zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Navíc díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování při pořízení Vaší nemovitosti a budeme maximálně nápomocni při vyřizování všech potřebných náležitostí.

Pro prohlídku bytu a více informací kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+1 38 m² Vítkov

Září 3rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.