Prodej bytu 1+1 37 m² Praha

Cena: 3 900 000 Kč, Sterling reality Vám nabízí prodej bytu 1+1 v klidné ulici Klánova, Praha 4 – Hodkovičky. Družstevní vlastnictví se splacenou anuitou (v budoucnu možný převod do OV). Celková podlahová plocha bytu 35,3 m2 + sklepní koje (2 m2) v přízemí domu. Byt se nachází ve 2. patře, stav bytu: před rekonstrukcí, okna plastová se žaluziemi směřují na západ. Aktuálně je vytápění na vlastní plynový kotel Junkers kombinovaný jak pro vytápění, tak ohřev TUV, stáří cca 15 let. Vytápění ovládané termostatem umožňuje regulaci spotřeby: nízká spotřeba. S ohledem na aktuální situaci a stav bytu k rekonstrukci IDEÁLNÍ změnit na vytápění tepelným čerpadlem vzduch x vzduch (klimatizace) – předjednána možnost umístění venk. jednotky na střechu, resp. na komín.

Bytový dům je čtyřpodlažní, cihlový, v udržovaném stavu po částečné rekonstrukci – nová střecha, nový rozvod vody v plastu, plastová okna, atd. Dům je napojen na všechny IS: vodovod, kanalizace, plyn a elektřinu. Bytový dům se nachází mezi vilami ve velmi klidné lokalitě – Hodkovičky, Praha 4. Vlastní uzavřený pozemek ohraničený plotem – travnatá a zpevněná plocha s lavičkami využívaná pouze družstevníky / nájemníky domu. Lesopark Hodkovičky – přes ulici. Na metro zast. Kačerov busem – 15 minut nebo do Braníka na vlak.nádr. nebo tramvaj – 10 min. 20 min. pěšky do obchodního centra Novodvorská plaza neb na sídl. Novodvorská, kde je veškerá občanská vybavenost. Koupaliště biotop Lhotka 15 min. pěšky.

Družstvo je tvořeno pouze členy z tohoto domu – dva vchody – celkem 23 bytů (a garáže v části přízemí). Možnost parkování na vlastním pozemku – pozemku družstva – po dohodě s vedením družstva. Družstvo dobře “funguje” a není zadlužené (!).

Doporučuji Vám osobní prohlídku, ihned k prodeji.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+1 37 m² Praha

Říjen 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.